MTM Metal

spawanie, obróbka stali, cięcie laserem blach

O firmie

Strona główna » O firmie

Firma MTM METAL powstała w 2018 r., a jej fundamentem była wiedza i doświadczenie właściciela zdobyte w trakcie wcześniejszej kariery zawodowej. Za główny cel obrano rzetelną obsługę klienta i skupienie się na uzyskaniu pełnej satysfakcji inwestora. Cel ten firma osiąga poprzez wysoką jakość świadczonych usług, solidność, terminowość i profesjonalizm.

W początkowym okresie działalności skupiliśmy się na podwykonawstwie ram różnorodnych pojazdów, wykonywaliśmy szereg prac ślusarskich i spawalniczych. Ciągłe doskonalenie, zdobywanie nowych doświadczeń i uzyskanie wiarygodnej pozycji na rynku pozwoliło na szybki rozwój firmy. Aktualnie poszerzamy działalność naszej firmy o:

  • cięcie laserem blach
  • gięcie blach
  • śrutowanie blach oraz konstrukcji
  • obróbka stali

Usługi w zakresie obróbki metali szybko stały się głównym przedmiotem działalności firmy.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i niezbędne zaplecze techniczne, które gwarantują zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Nowoczesny park maszynowy, zespół specjalistów z pasją i duży potencjał logistyczny to świetne fundamenty dla efektywnej współpracy z obecnymi i przyszłymi partnerami biznesowymi.

Realizując zlecone prace pragniemy osiągnąć jak najlepsze efekty i w związku z tym proponujemy profesjonalne doradztwo i alternatywne rozwiązania. Wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, które w połączeniu z fachowym wykonaniem pozwalają nam na udzielanie gwarancji na wykonane usługi.

Nasza oferta to nie tylko rzetelność, jakość i profesjonalizm, ale również konkurencyjne ceny, dogodne warunki płatności oraz terminowość realizacji wykonywanych usług. Dokładniejsze informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo w poszczególnych zakresach wykonywanych prac.

Jak trafić

MTM Metal

MTM METAL

98-324 Wierzchlas, ul. Szkolna 28

tel. 511 606 785

biuro@mtmmetal.pl

NIP 832-206-60-49

Jeśli nie znalazłeś czegoś w naszej ofercie, skontaktuj się z nami. Na pewno znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie!

Kontakt

9 + 12 =